Ботевци в областния кръг на състезанието „Млад спасител“
На 13.05 ученици от СУ „Христо Ботев“ – Враца взеха участие в областния кръг на състезанието „Млад спасител“. Със знания, бързина и отлична екипна работа те достойно представиха своето училище и показаха умения за справяне в различни ситуации, свързани с оказване на първа помощ и спасителни дейности.
Участници в отбора бяха:
Кольо Ценов от 7. Б клас
Марая Димитрова
Елица Иванова
Цветелин Иванов от 7. Г клас
Ръководител на отбора беше Константин Тодоров, който подготви учениците и ги подкрепяше по време на състезанието.
С участието си младите спасители доказаха, че притежават не само знания и подготовка, но и отговорност, дисциплина и желание да помагат. Поздравяваме ги за достойното представяне и им пожелаваме още много успехи в бъдещи инициативи и състезания!




