Новини > Деня на книгата
Днес, по повод Деня на книгата, учениците ни участваха в съвместна дейност с ученици от ЦСОП – Враца. Йоанна Ковачева от VI А клас, Слав Караиванов от VI В клас и Боян Йорданов от VI Г клас намериха нови приятели. В училищната ни библиотека учениците прочетоха любими откъси от книги.
В общуването помежду си осъзнаха колко много общи неща имат.
Благодарим на г-жа Иванова от ЦСОП – Враца за организацията, както и на нашия библиотекар – г-жа Радкова, и на училищния психолог – г-жа Василева! Защото истинското приобщаване е да бъдем заедно и да споделяме емоциите си!




