Новини > Връстници обучават връстници
Днес учениците от 7Г клас участваха в дейност за интервенция на агресията с учениците от 4Б клас. Методът „Връстници обучават връстници“ беше изключително интересен и полезен за нашите четвъртокласници. Те се запознаха с различните форми на агресия, същевременно получиха информация за това как да постъпят правилно в определени ситуации. По този начин седмокласниците ги подготвиха за трудни и непознати моменти, с които неимоверно ще се сблъскат през пубертета. Презентацията завърши с дискусия на тема: „Тормозът в училище“.



