Новини > Инициатива „Заедно в училище – заради децата „
Във връзка с инициативата „Заедно в училище – заради децата “ , в 1. а клас на гости ни бяха родителите на Пламен Димитров – Ивалина Монова, на Борис Кръстев – Веселина Вътовска, на Борил Тодоров и на Нов Петкова – Павлина Павлова. Майките прочетоха на класа стихотворения свързани с Националния празник на България, показаха презентация със същата насоченост. Родители, деца и учители заедно изработихме модел на един от символите на родината ни – знамето.
За финал на срещата, целият клас, заедно с родителите изпяхме химна на България.
Посещението имаше за цел да затвърди наученото до момента по тази тема, учениците да разберат, че и родителите са съпричастни към образователния процес и постепенно да превърнем малчуганите в истински родолюбци.




