Новини > „С волята на Ботев към победата“
На 25 ноември 2025 г., в рамките на инициативите, организирани от Ученическия съвет, се проведоха щафетни игри под мотото „С волята на Ботев към победата“. Всички средства от дарителската кампания са предназначени за поставяне на паметник на патрона на нашето училище.
В инициативата се включиха ученици от 8. до 12. клас. Златната купа спечелиха 10.б клас, второто място заеха 9.а клас, а почетното трето място – 10.а клас.
Поздравления и благодарности към всички участници за активното включване и старание! Специални адмирации към победителите — за заслужените купи, аплодисменти и признание. Благодарим на Ученическия съвет, дарителите и всички, които допринесоха за осъществяването на кампанията!