Наградени участници в Ботевска работилница-2018г.

I Възрастова група (1-4 клас) - Живопис

  1. Никола Яворов Венчев – 2 а клас, СУ „Христо Ботев”- Враца
  2. Ния Пламенова Панова – 4 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия
  3. Михаела Данаилова Георгиева – 4 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия

I Възрастова група (1-4 клас) - Графика

  1. Александър Анатолиев Христов – 4 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия
  2. Самуил Иванов Томов – 3 а клас, СУ „Христо Ботев”- Враца
  3. Емили Бисерова Величкова – 4 клас, ОУ „Васил Левски“ – Враца

II Възрастова група (5-6 клас) - Живопис

  1. Мария Георгиева Янева – 6 клас, ПЕГ „Йоан Екзарх“ – Враца
  2. Симона Симеонова Берчева – 6 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия
  3. Катрин Асенова Петрова – 5 клас, ППМГ „Академик Иван Ценов“-Враца

II Възрастова група (5-6 клас) - Графика

  1. Елица Цветкова Комитска – 5 а клас, СУ „Христо Ботев”- Враца
  2. Емилия Данаилова Георгиева – 6 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия
  3. Цветан Димитров Савов – 6 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия

III Възрастова група (7-8 клас) – Живопис

  1. Андрея Йорданова Банкова – 7 клас, ОУ „Цанко Церковски“ – Мизия
  2. Анна-Мария Георгиева Иванова – 8 клас, СУ „Отец Паисий“ – Враца
  3. Лияна Валериева Горанова – 8 клас, СУ „Отец Паисий“ – Враца

III Възрастова група (7-8 клас) - Графика

  1. Никол Христова Николаева – 8 клас, ППМГ „Академик Иван Ценов“-Враца
  2. Явор Цвети Чукачев – 8 б клас, СУ „Христо Ботев”- Враца
  3. Александра Николова Иванова – 7 а клас, СУ „Христо Ботев”- Враца

IV Възрастова група (9-12 клас) - Живопис

  1. Моника Руменова Цветкова – 11 клас, ПЕГ „Йоан Екзарх“ – Враца
  2. Йоана Икономова Младенова – 9 клас,ППМГ „Академик Иван Ценов“-Враца
  3. Вероника Венциславова Димитрова – 11 клас, СУ „Отец Паисий“ – Враца

IV Възрастова група (9-12 клас) - Графика

  1. Никола Стилиянов Янчев – 12 клас, ППМГ „Академик Иван Ценов“-Враца
  2. Александра Красимирова Вутова – 10 клас, ППМГ „Академик Иван Ценов“-Враца
  3. Владимира Евгениева Христова – 11 а клас, СУ „Христо Ботев”- Враца

 
Голямата награда на Кмета на Община Враца:
Възрастова група 1-7 клас: Виктория Яворова Венчева – 5 клас, ППМГ „Академик Иван Ценов“-Враца
Възрастова група 8-12 клас: Анастасия Мирославова Панчева – 9 б клас, СУ „Христо Ботев”- Враца

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer